bootstrap modal popup

Puzzle Fansub Ekip Alımları

Merhaba sevgili Puzzle Fansub Ailesi. Sizler ile uzun zamandır düzeyli bir ilişkimiz var. Bizler gece gündüz sizler için çalışıyoruz, sizler de bir teşekkür etmeden afiyetle okuyup izliyorsunuz (ufak bir sitem her sağlıklı ilişkide iyidir😁).
Yaz geldi. Kız ya da erkek arkadaşı olanlar tatil planlarına başladılar bile. Ahh ahh, ama ya bizim gibi bir baltaya SAP olamayanlar ne yapacak? Tabii ki en sevdiği anime izleyip, en sevdiği mangayı okuyup kendini başroldeki elemanın yerine koyacak. Peki o iş o kadar kolay mı? Değil. Keşke öyle olsa.
İşin aslı, sizlerin yardımına ihtiyacımız var. Şu anda üç beş demeden grubumuza yardımcı olacak insanlara ihtiyacımız var. Sizler de en sevdiğiniz manganın son bölümünün son sahnesinde tam eleman kızı öpecekken, kızın babası geldiğinde "acaba ne oldu, ne oldu? Babası bunlar ıslak meşe ile kovaladı mı? Yoksa evlenme dairesine mi gittiler? Acaba acaba?" diye düşünmekten yoruldun mu? Artık düşünme. Direkt bize başvur ve bir sonraki bölümü herkesten önce oku. Ayrıca ne dua alıyorsun biliyor musun (Bazen Beddua da oluyor; ama o kadar kusur hime samalarda da olur)? Neyse uzun lafın Velbuanasi(Bunu yapmazsam olmazdı), bu büyük, kocaman aileye sizler de katılmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.

Aşağıda rollersi senin için sıralardık ve hepsine özel başvuru formları hazırladık. Kendine uygun olanı seçip başvuruyu yapmak sanırım artık senin ellerinde. Hadi hiç vakit kaybetme!

Başvuru Pozisyonları

Beklenilen şartlar bölümünü okuyarak kendinize uygun bölümü seçip başvuru formu üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bir süre sonra vazgeçip bırakacak kişilerden hayranımız olarak devam etmelerini rica ediyoruz.

PozisyonBeklenilen şartlarBaşvuru
Anime Çevirmeniİyi İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip haftada en az 1 bölüm çevirebilecek, sorumluluk sahibi
ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak kişiler.
Hemen Başvur
Anime Encoderiİşin görsel açıdan en önemli yeri Encode'dur. Eğer hayal gücüm iyi ve iyi bir PC ve upload hızım var diyorsan ve kendi hayallerini anime de görmek istiyorsan tam yerindesin. Buraya geldiğin de ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Kaldıki bu işi Türkiye’de en iyi yapan insanlardan Farklyzz sana yol gösterecek. Bu yüzden acaba yapabilir miyim diye sakın korkma. Bir de sorumluluk sahibi olunması bakımından 18 yaş üstü olmalısın.Hemen Başvur
Anime UploaderiUpload hızınız en az 5mbit olmalı ya da vds sahibi olmalısınız.
Zamanınız bol ve sorumluluk sahibi olmanız gerekmektedir.
Kapalı
Manga Çevirmeniİyi İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip haftada en az 2 bölüm çevirebilecek, sorumluluk sahibi
ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak kişiler.
Hemen Başvur
Manga EditörüHaftada en az 1 bölüm editleyebilecek sorumluluk sahibi iletişim de sorun yaşatmayacak kişiler.
Photoshop bilen kişiler önceliklidir ancak eğitim verilir.
Hemen Başvur

Bu Sayfayı Paylaş!

© Copyright 2018 - Powered by HBT